Tutaj możesz zamówić kapsułę czasu

W naszej ofercie mamy nie tylko kapsuły czasu ale równierz pojemniki na akt erekcyjny, kielnie ozdobne, akty erekcyjne drukowane na papierze czerpanym, tablice informacyjne oraz podstawki pod kielnie i pojemniki.

W cenie kapsuł i pojemników oferujemy grawer do 100 znaków wykonany metodą laserową i darmową dostawę.  W przypadku większej ilości tekstu lub znaków graficznych, wycenę przeprowadzamy indywidualnie. Umiejscowienie graweru: dekiel lub ścianka boczna, znaki graficzne tylko dekiel. 

Wykonujemy również kapsuły według indywidualnych projektów zgodnie z pomysłem zamawiających z uwzględnieniem ich potrzeb i naszego doświadczenia - mogą to być kapsuły cylindryczne bądź w formie sześcianu, zamykane na kandahary ze stali nierdzewnej bądź kute ze stali kwasoodpornej lub na śruby.

Za pośrednictwem naszej strony możecie Państwo złożyć zamówienie na dowolną kapsułę czasu, pojemnik na akt erekcyjny czy kamień węgielny będące w naszej standardowej ofercie. Jeśli potrzebują Państwo kapsułę bądź pojemnik wykonany z innego materiału, innej wielkośi lub zgodnego ze swoją indywidualną wizją, prosiy o kontakt telefoniczny lub przesłanie mejla na adres: zamowienie@kapsulyczasu.pl

Ceny podane na stronie są cenami netto.